فایل|بررسی آشنایی با مهمترین آفات پنبه و راههای مبارزه با آنها|

گیاهان زراعی,آفات پنبهبررسی آشنایی با مهمترین آفات پنبه و راههای مبارزه با آنها|31023793|wkh30013249|
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان بررسی آشنایی با مهمترین آفات پنبه و راههای مبارزه با آنهاقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود فایل کامل
در قالب فایل word و متشکل از 6 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::
مقدمه
پنبه از جمله گیاهان زراعی است که از بدو جوانه زنی تا زمان برداشت و حتی بعد از آن، توسط انواع مختلفی از آفات و بیماریها مورد حمله و خسارت قرار می گیرد. بنابراین با توجه به اهمیت بسیار زیاد این محصول، باید مراقبتهای زراعی و بیولوژیکی و شیمیایی مختلفی را به کار گرفت تا در سایه این تلاش و دقت، محصول قابل توجهی تولید شود.
در این بروشور آموزشی سعی شده است مهمترین آفات پنبه عنوان شود و روشهای مختلف کنترل آنها در قالب مدیریت تلفیقی بیان شود.
امید است مورد توجه و استفاده عموم خوانندگان محترم قرار گیرد.
تریپس پنبه: تریپس پنبه، حشره کوچکی است به طول 2/1-1 میلیمتر و به رنگ زرد. مراحل زیستی آن شامل تخم، لارو، پیش شفیره،شفیره و بالغ است. حشرات بالغ تخمهای خود را داخل نسوخ برگ قرار می دهند.
خسارت: این حشره آفت اول فصل مزارع پنبه است. طبق مطالعات انجام شده زمان اوج در فصل زراعی، 10 روز پس از سبز شدن بوته است. پوره ها و حشرات بالغ با تغذیه از شیره برگ، باعث کند شدن رشد برگهای جوان، تغییر شکل آنها، ایجاد لکه های نقره ای در پشت برگها، قطع رگبرگ، از بین رفتن جوانه های مرکزی، تأخیر در رشد و نمو بوته و احتمالاً ریزش گل می شوند.مطالب دیگر:
🔥مجموعه 4 طرح آیت الکرسی کورل درا corel draw آماده دستگاه لیزر و ...🔥پاورپوینت آشنایی با انواع سقف های کامپوزیت🔥پاورپوینت آشنایی با کامپوزیت و کاربردهای آن🔥پاورپوینت بررسی کاربردهای گچ ساختمان🔥پاورپوینت آشنایی با کتابخانه ملی چین🔥پاورپوینت مفهوم، مزایا، کاربرد، قابلیت و روشهای اجرای کانتکس 🔥پاورپوینت کتاب دستور زبان و ادبیات فارسی 2 تألیف دکتر حسن انوری و حسن احمدی گیوی🔥فایل قالب word برای تحقیق دانشجویی🔥روش‌هاي برنامه ريزي شهري رويكردهاي نوين در شهرسازي 🔥پاورپوینت بررسی ارگونومی در منازل 🔥پاورپوینت آشنایی با خانه آبشار🔥پاورپوینت آشنایی با مسجد شیخ لطف الله 🔥پاورپوینت آشنایی با ویژگی های معماری ایران در دوره اسلامی🔥پاورپوینت بررسی مهندسی روشنایی در محیط کار 🔥پاورپوینت نماسازی ساختمان🔥پاورپوینت آشنایی با نورپردازی و آکوستیک در فضای موزه 🔥پروژه راه اندازی دانگل RTL2832 در محیط لینوکس برای دریافت رادیو FM🔥تمپلیت آماده(قالب صفحات وب)🔥پاورپوینت ایمنی برق🔥پاورپوینت بررسی فناوری های قرن 21🔥پاورپوینت زبان مصنوعی 🔥پاورپوینت بررسی کاربردهای شیشه در ساختمان🔥پاورپوینت آشنایی با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) 🔥دانلود نقشه های اتوکدی و آماده موزه+با جزئیات اجرایی+فرمت DWG+فاز2-19🔥بیش از 50 طرح آماده ساعت جهت دستگاه CNC و برش لیزر