فایل|دانلود تحقیق درباره بررسي تاثير افسردگي در جوانان و مقايسه آنها در دختران و پسران |

دانلود تحقیق,تاثیر افسردگی در جوانان,مقایسه افسردگی در دختران و پسران دانلود تحقیق درباره بررسي تاثير افسردگي در جوانان و مقايسه آنها در دختران و پسران |935316|wkh30013249|
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان دانلود تحقیق درباره بررسي تاثير افسردگي در جوانان و مقايسه آنها در دختران و پسران قابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

تعداد صفحات:19

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

پيشگفتار :

* تحقيقي كه در دست داريم در مورد بيماري افسردگي و عوامل ايجاد اين بيماري و نحوه بروز آن و علائم و نشانه هايي كه از خود بروز مي دهد و راههاي پيش گيري اين بيماري و درمان آن به طور كلي اين تحقيق علل و عوامل افسردگي را بررسي كرده و آن را در ميان قشرهاي مختلف جامعه مخصوصاً جوانان در گروهاي زنان و مردان مي باشد.

افسردگي از لحاظ تعريف پزشكي عبارت است از يك نوع آزردگي كه فعاليتها و قابليتها حياتي- جسماني- عقلاني را پايين مي برد. و به عبارت دقيق تر افسردگي عبارت است از كاهش يافتن نيرو و فعاليت جسماني و رواني به سبب آزردگي .

افسردگي پاسخ طبيعي آدمي به فشارهاي زندگي است. عدم موفقيت در تحصيل يا كار و از دست دادن يكي از عزيزان و آگاهي از اينكه بيماري يا پيري توان ما را به تحليل مي برد از جمله موفقيتهايي است كه اغلب موجب بروز افسردگي مي گردند.

به طور كلي افسردگيمساله هر روز هر جامعه اي مي تواند باشد و تقريباً همه از افسردگي و افسرده بودن حرف مي زنند . همه ما مي خواهيم خود را فردي با خلقيات متعادل و ثابت و ملايم و در همه حالات مسلط بر احوال خويش بنماييم. احساسات ما تابع يك الگوي ادواري است كه گهگاهي بالا يا پايين و تغييرات كوچك آن لحظه به لحظه و ساعت به ساعت و روز به روز در حال تغيير مي باشد در واقع هدف اين تحقيق اين مي باشد كه در رابطه با اين ضميمه اطلاعات و آگاهي هايي را دراختيار افراد علاقمند قرار دهد.


فهرست مطالب :

عنوان

تشكر و قدرداني

پيش گفتار

فصل اول كليات

مقدمه

موضوع تحقيق

بيان مسئله

اهميت تحقيق

ضرورت تحقيق

فايده تحقيق

هدف يا اهداف تحقيق

سوالات تحقيق

فرضيه هاي تحقيق

پيش فرضهاي تحقيق

پيش بيني محدوديتهاي تحقيق

خلاصه فصل


كتابنامه :

1- مقدمه

2- بيان مسئله

3- اهميت و ضرورت و فايده

4- اهداف تحقيق

5- سوال پژوهشي

6- فرضيه پژوهش

7- پيش فرضها

8- متغيرها

9- پيش بيني محدوديتها

10- خلاصه فصلمطالب دیگر:
📎پاورپوینت مزایا و ویژگی های صفحات مسلح سیمانی آکواپانل📎پاورپوینت مدیریت صادرات و بازاریابی بین الملل📎پاورپوینت معنای هتل و ضوابط طراحی آن📎پاورپوينت کنکاو وب ( Web Mining ) وب کاوی📎دانلود پاورپوینت آفات مهم گردو📎دانلود پاورپوینت مدیریت دانش در سازمان 📎دانلود پاورپوینت مرمت معماری امامزاده یحیی📎دانلود پاورپوینت استاندارد و انواع آن📎دانلود پاورپوینت بازاریابی بنادر📎دانلود پاورپوینت برنامه ریزی عملیاتی📎دانلود پاورپوینت فیزیک معرفی اثر موزبائر📎دانلود پاورپوینت سیستم تولید به موقع JIT📎دانلود پاورپوینت اهرام مصر📎دانلود پاورپوینت اورژانس های زنان و زایمان📎دانلود پاورپوینت مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته 📎دانلود پاورپوینت حقوق مصرف کننده در تجارت الکترونیک📎دانلود پاورپوینت کتاب حسابداری میانه 1📎دانلود پاورپوینت معماری ساختمان و تجهیزات کتابخانه📎دانلود پاورپوینت 6 سیگما و نقش آن در افزایش بهره وری📎دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب درنگ نکن، انجامش بده📎پاورپوینت خلاصه کتاب حسابداری صنعتی📎دانلود پاورپوینت در مورد ERP📎دانلود پاورپوینت سازه های کابلی📎دانلود پاورپوینت معرفی زبان جاوا 📎دانلود پاورپوینت حافظ شیرازی